- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR NVR2108HC-W Wi-Fi 6, 8 KANÁLOV DAHUA
NVR NVR2108HC-W Wi-Fi 6, 8 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR2108HC-W Wi-Fi 6, 8 KANÁLOV DAHUASkladom313,36 EUR254,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: Lite WiFi ; Podporované rozlíšenia: max. 16 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 20 TB SATA ; Video výstupy: 1 ks. HDMI 4K, 1 ks. VGA ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ;
| Štandard: | IP |
| Rad: | Lite WiFi |
| Počet podporovaných kanálov: | 8 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 16 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 37777 |
| Podporované pevné disky: | 1 x 20 TB SATA |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 80 Mbps (Prichádzajúce) |
| Vstupy/výstupy audio: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | |
| ONVIF: | 24.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Switch POE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 6 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 197 x 234 x 42 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





