- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR NVR2108HS-8P-4KS3 8 KANÁLOV, 8 PoE DAHUA
NVR NVR2108HS-8P-4KS3 8 KANÁLOV, 8 PoE DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR2108HS-8P-4KS3 8 KANÁLOV, 8 PoE DAHUASkladom388,04 EUR315,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px ; Podpora audia: 8 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 20 TB SATA ;
| Štandard: | IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 12 Mpx - 4000 x 3000 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 8 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+, H.265, H.264+, H.264 |
| Podporované pevné disky: | 1 x 20 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 144 Mbps |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server max. 128 užívateľov on-line |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Switch PoE: | Zabudovaný 8 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál, PoE (802.3af/at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 72 W |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.81 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.89 kg |
| Rozmery: | 260 x 225 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, polština, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Krajina pôvodu: | Čína |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






