- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR NVR4108HS-4KS2/L 8 KANÁLOV DAHUA
NVR NVR4108HS-4KS2/L 8 KANÁLOV DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR4108HS-4KS2/L 8 KANÁLOV DAHUASkladom310,93 EUR252,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 8.3 Mpx - 3840 x 2160 px, 4K UHD ; Podpora audia: 8 Kanálov ; Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Audio výstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 10 TB SATA ; Inteligentná analýza obrazu;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 8.3 Mpx - 3840 x 2160 px, 4K UHD |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 8 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Podporované pevné disky: | 1 x 10 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P, ONVIF |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Synchrónne prehrávanie rozdelené na 1/4/8/9 kanálov |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 80 Mbps |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| Rozmery: | 260 x 225 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






