- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 8 kanálové
- NVR NVR4108HS-8P-EI 8 KANÁLOV, 8 PoE WizSense DAHUA
NVR NVR4108HS-8P-EI 8 KANÁLOV, 8 PoE WizSense DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR4108HS-8P-EI 8 KANÁLOV, 8 PoE WizSense DAHUASkladom743,83 EUR604,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu; Podporované rozlíšenia: max. 16 Mpx - 4608 x 3472 px ; Podpora audia: 8 Kanálov - Audio z kamier ; Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Audio výstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Podporované pevné disky: 1 x 16 TB SATA ; Hlavné vlastnosti: Inteligentná analýza obrazu, detekcia tváre ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 16 Mpx - 4608 x 3472 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 256 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 1 x 16 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P, Auto Register |
| ONVIF: | 22.06 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Sériové porty: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie sa realizujú spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie : |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | Zabudovaný 8 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál - PoE (802.3af/at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 72 W |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.81 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 10 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.89 kg |
| Rozmery: | 260 x 233 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






