- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 4 kanálové
- NVR NVR4204-4KS2/L 4 KANÁLY DAHUA
NVR NVR4204-4KS2/L 4 KANÁLY DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR4204-4KS2/L 4 KANÁLY DAHUASkladom379,21 EUR308,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 8.3 Mpx, 4K UHD - 3840 x 2160 px ; Podpora audia: 4 Kanály ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265 / H.265 ; Podporované pevné disky: 2 x 10 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 2 ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 8.3 Mpx, 4K UHD - 3840 x 2160 px |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 4 Kanály - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265 / H.265 / Smart H.264 / H.264 / MJPEG |
| Podporované pevné disky: | 2 x 10 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P, ONVIF |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Funkcia režimu prehrávania jednotlivých snímkov ("frame by frame") Synchronizácia prehrávania všetkých kanálov, funkcia Smart Search |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 160 Mbps (celkom) |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 2 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie realizované spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A |
| Hmotnosť: | 1.52 kg |
| Rozmery: | 375 x 282 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






