- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 16 kanálové
- NVR NVR4216-16P-EI 16 KANÁLOV, 16 PoE WizSense DAHUA
NVR NVR4216-16P-EI 16 KANÁLOV, 16 PoE WizSense DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR4216-16P-EI 16 KANÁLOV, 16 PoE WizSense DAHUASkladom1 255,37 EUR1 020,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu; Podporované rozlíšenia: max. 16 Mpx ; Podpora audia: 16 Kanálov ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Podporované pevné disky: 2 x 16 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 2 ; Hlavné vlastnosti: Podpora pre zariadenie s funkciami identifikácie vozidiel ANPR a rozoznávania tvárí, Rozoznávanie a analýza tvárí v reálnom čase (max. 12 snímok za sekundu) ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 16 Mpx |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K 1 ks. VGA |
| Podpora audia: | 16 Kanálov - Audio z kamier |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 256 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 2 x 16 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok podľa času a typu udalosti. Prehrávanie: dopredu, dozadu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky Pokročilé vyhľadávanie (čo sa času týka) Synchronizácia prehrávania všetkých kanálov, funkcia Smart Search |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10 / 100 / 1000 Mbps + 16 x RJ-45 10 / 100 Mbps PoE (802.3af/at) |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| Sieťové protokoly: | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, UDP, RTSP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, P2P |
| ONVIF: | 22.06 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 2 |
| Ovládanie PTZ: | Kamery IP rýchlootočné (Speed Dome) |
| Detekcia pohybu: | klasifikácia osôb a vozidiel |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: |
|
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | Zabudovaný 16 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál, PoE (802.3af/at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 130 W |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 47 ... 63 Hz |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 2.60 kg |
| Rozmery: | 375 x 329 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, dánština, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, slovinsky, srbština, švédsky, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






