- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 16 kanálové
- NVR NVR5216-16HP-XI/PRO 16 KANÁLOV, 16 PoE WizMind DAHUA
NVR NVR5216-16HP-XI/PRO 16 KANÁLOV, 16 PoE WizMind DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR5216-16HP-XI/PRO 16 KANÁLOV, 16 PoE WizMind DAHUASkladom3 021,79 EUR2 456,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podporované pevné disky: 2 x 20 TB SATA ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 2 ;
| Štandard: | IP |
| Počet podporovaných kanálov: | 16 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 37777 |
| Podporované pevné disky: | 2 x 20 TB SATA |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 512 Mbps |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 1 |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Rozhranie: | |
| ONVIF: | 24.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 2 |
| Switch POE: | Zabudovaný 16 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál - PoE (802.3af/at) + ePoE Porty 1-8 podporujú ePoE |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 200 W |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 15 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 2.72 kg |
| Rozmery: | 375 x 328 x 53 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




