- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 16 kanálové
- NVR NVR5216-XI 16 KANÁLOV WizMind DAHUA
NVR NVR5216-XI 16 KANÁLOV WizMind DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR5216-XI 16 KANÁLOV WizMind DAHUASkladom2 348,41 EUR1 909,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sieťový zapisovač bol vybavený pokročilými funkciami inteligentnej analýzy obrazu; Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podpora audia: 16 Kanálov - Audio z kamier, Detekcia zvuku ; Audio vstupy: 1 ks. CINCH ; Audio výstupy: 1 ks. CINCH ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Podporované pevné disky: 2 x 20 TB SATA ; Vstupy/výstupy alarmov: 4 / 2 ; Hlavné vlastnosti: Inteligentná analýza obrazu, detekcia tváre, Rozoznávanie tvárí ;
| Štandard: | IP |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| Video výstupy: | |
| Podpora audia: | |
| Audio vstupy: | 1 ks. CINCH |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 384 Mbps |
| Podporované pevné disky: | 2 x 20 TB SATA |
| Režim záznamu: | Ručný, núdzový, detekcia pohybu, harmonogram |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100/1000 Base-TX |
| Sieťové funkcie: | Plná podpora po sieti, Ďiaľkové kopírovanie nahrávok, Zabudovaný web server |
| ONVIF: | 22.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| RTSP URL: | |
| USB: | |
| Sériové porty: | RS-485, RS-232 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 2 |
| Ovládanie PTZ: | |
| Inteligentná analýza obrazu: | ![]() |
| Detekcia pohybu: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | Funkcie realizované spoluprácou zapisovača s kamerami podporujúcimi tieto funkcie : |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Switch PoE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 4 A |
| Spotreba energie: | max. 10 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.56 kg |
| Rozmery: | 375 x 283 x 56 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






