- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 32 kanálové a viac
- NVR NVR5432-XI/PRO 32 KANÁLY WizMind DAHUA
NVR NVR5432-XI/PRO 32 KANÁLY WizMind DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR5432-XI/PRO 32 KANÁLY WizMind DAHUANie je skladom2 932,03 EUR2 383,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podporované pevné disky: 4 x 20 TB SATA + 1 x eSATA ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 6 ;
| Štandard: | IP |
| Počet podporovaných kanálov: | 32 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 37777 |
| Podporované pevné disky: | 4 x 20 TB SATA + 1 x eSATA |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | max. 512 Mbps |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 2 |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk), eSATA |
| Rozhranie: | |
| ONVIF: | 24.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 6 |
| Switch POE: | ![]() |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | ![]() |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 18 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 4.37 kg |
| Rozmery: | 440 x 412 x 76 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





