- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 32 kanálové a viac
- NVR NVR5864-16P-EI2 64 KANÁLY, 16 PoE WizSense DAHUA
NVR NVR5864-16P-EI2 64 KANÁLY, 16 PoE WizSense DAHUA
- Kompletné špecifikácie
NVR NVR5864-16P-EI2 64 KANÁLY, 16 PoE WizSense DAHUASkladom4 399,80 EUR3 577,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: WizSense NVR5 EI2 ; Podporované rozlíšenia: max. 32 Mpx ; Podporované pevné disky: 8 x 20 TB SATA + 1 x eSATA ; Video výstupy: 2 ks. HDMI 8K, 2 ks. VGA ; Vstupy/výstupy audio: 1 / 2 ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ / Smart H.264+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 8 ;
| Podporované štandardy: | IP |
| Rad: | WizSense NVR5 EI2 |
| Počet podporovaných kanálov: | 64 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 32 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 37777 |
| Podporované pevné disky: | |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 2 |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk), eSATA |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10 / 100 / 1000 Mbps |
| ONVIF: | 24.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 8 |
| Switch POE: | Zabudovaný 16 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál - PoE (802.3af/at) + ePoE Porty 1-8 podporujú ePoE |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 150 W |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC / 50 ... 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 13 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 6.63 kg |
| Rozmery: | 440 x 458 x 95 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, čeština, fínština, gréčtina, rumunština, srbština, slovinsky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




