- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 32 kanálové a viac
- NVR TC-R3440 SPEC:I/B/N/V4.1 40 KANÁLOV Pro TIANDY
NVR TC-R3440 SPEC:I/B/N/V4.1 40 KANÁLOV Pro TIANDY
- Kompletné špecifikácie
NVR TC-R3440 SPEC:I/B/N/V4.1 40 KANÁLOV Pro TIANDYSkladom1 262,96 EUR1 026,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: Pro ; Podporované rozlíšenia: max. 16 Mpx ; Podporované pevné disky: 4 x 10 TB SATA ; Video výstupy: 1 ks. HDMI 4K, 1 ks. VGA ; Vstupy/výstupy audio: 1 / 1 ; Metóda kompresie obrazu: S+265 / S+264 ; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 4 ;
| Podporované štandardy: | IP |
| Rad: | Pro |
| Počet podporovaných kanálov: | 40 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 16 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | ![]() |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 3000 alebo prístup cez cloud |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 443, 3000, 3001, 3002, 23002 |
| Podporované pevné disky: | |
| Video výstupy: | |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 400 Mbps |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 1 |
| Metóda kompresie obrazu: | S+265 / H.265 / S+264 / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 2 x RJ-45 - 10 / 100 / 1000 Mbps |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.3 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 4 |
| Switch POE: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 5 A |
| Spotreba energie: | < 15 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| Rozmery: | 440 x 351 x 75 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, albánčina, arabsky, tradičná čínština, zjednodušenie čínština, francúzština, španielčina, kórejčina, holandčina, hebrejsky, portugalčina, nemčina, ruština, thajčina, turečtina, ukrajinčina, vietnamčina, taliančina |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | TIANDY |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






