- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Tube kamery
- Kamery IP s pevným objektívom a infračerveným (IR) reflektorom, až 5 Mpx
- SOLÁRNA IP KAMERA, VONKAJŠIA S PIR SENZOROM IPC-HFW2441DG-4G-SP-B-0360B-MAX 4G/LTE Smart Dual Light - 4 Mpx 3.6 mm DAHUA
SOLÁRNA IP KAMERA, VONKAJŠIA S PIR SENZOROM IPC-HFW2441DG-4G-SP-B-0360B-MAX 4G/LTE Smart Dual Light - 4 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNA IP KAMERA, VONKAJŠIA S PIR SENZOROM IPC-HFW2441DG-4G-SP-B-0360B-MAX 4G/LTE Smart Dual Light - 4 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom1 000,25 EUR813,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440, 2048 x 1536, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 78 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 20 m ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia, Poplachová signalizácia ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný senzor PIR, Zabudovaný modul 4G LTE, Vstavaný fotovoltaický panel a lítiový akumulátor, Odolnosť na nízke a vysoké teploty ; Napájanie: zabudovaný akumulátor - LiFePO4, Nabíjanie cez port USB-C, Fotovoltaický panel, 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 78 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 20 m |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Audio: | |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 4 Mpx |
| Rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Inteligentná analýza obrazu: | SMD – vyhľadávanie objektu klasifikovaného ako: človek, cestné vozidlo |
| Hlavné vlastnosti: | Zóny súkromia - max. 4 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Túbusová, Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.26 kg (celkom) |
| Rozmery: | |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






