- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- APTI
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-CV15
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-CV15
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-CV15Skladom10,11 EUR8,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 67 x 67 mm, 69 x 69 mm ; Počet otvorov: 8 ; Priemer úchytu: Ø 120 mm ; Kompatibilný s kamerami: APTI ; Materiál: Kov ; Farba: Žula ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | |
| Počet otvorov: | 8 |
| Priemer úchytu: | Ø 120 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | APTI |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Žula |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




