- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- APTI
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-CV94W
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-CV94W
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-CV94WSkladom5,42 EUR4,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 48 x 48 mm ; Počet otvorov: 4 ; Priemer úchytu: Ø 93 mm ; Kompatibilný s kamerami: DP-951CY/IRD, DP-951HHD/IRD ; Materiál: Kov ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 48 x 48 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Priemer úchytu: | Ø 93 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DP-951CY/IRD, DP-951HHD/IRD |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | Ø 93 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




