- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- APTI
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-MC129-BLACK
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-MC129-BLACK
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY BD-MC129-BLACKSkladom4,23 EUR3,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 98 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 129 mm ; Kompatibilný s kamerami: APTI ; Materiál: Kov ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 33 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 98 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 129 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | APTI |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 33 mm |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | Ø 129 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




