- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- VONKAJŠÍ PIR A MIKROVLNNÝ DUÁLNY DETEKTOR OD850 BOSCH
VONKAJŠÍ PIR A MIKROVLNNÝ DUÁLNY DETEKTOR OD850 BOSCH
- Kompletné špecifikácie
VONKAJŠÍ PIR A MIKROVLNNÝ DUÁLNY DETEKTOR OD850 BOSCHSkladom144,57 EUR117,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
OD850 je detektorom s rozsahom detekcie 15 x 15 a je navrhnutý na použitie v exteriéroch a iných náročných podmienkach; Použitie: Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ;
| Použitie: | Vonkajšie |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Výstupy alarmu: | (NO/C/NC) 28 V DC 0.1 A 10 Ω |
| Frekvenčné pásmo mikrovĺn: | 10.525 GHz |
| Poplachové relé typ „A”: | Bežne uzatvorený (NC), sledovaný poplašný kontakt, ktorý sa otvára po vyvolaní poplachu |
| Poplachové relé typ „C”: | Nedozeraný časový spínač odosiela signál po uvoľnení poplachu, funguje podľa naprogramovaného nastavenia časovača |
| Výstup tamper: | Dva spínače: N.C. DC 28V 0.1A s 10 Ω s ochranným rezistorom ; Otvorený v prípade sňatia krytu z tela detektoru |
| Tamper: | N.C. (s nasadeným krytom) Zaťaženie kontaktov max. 125 mA pri max. DC 25V |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 3 W rezistenčné zaťaženie max. 125 mA pri max. 25 V DC a ochrana s rezistorom 4.7 Ω 1.2 V na spoločnom kontakte "C". Iba na pripojenie k okruhu SELV |
| Napájanie: | 10 V ... 15 V max. 62 mA Prevádzka 22 mA Pohotovostný režim |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.290 kg |
| Rozmery: | 165 x 82.5 x 57 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




