- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- AHD, CVI, TVI, CVBS rekordéry
- 4 kanálové
- AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR DS-7104HQHI-K1(C)(S) 4 KANÁLY Hikvision
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR DS-7104HQHI-K1(C)(S) 4 KANÁLY Hikvision
- Kompletné špecifikácie
AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, IP DVR DS-7104HQHI-K1(C)(S) 4 KANÁLY HikvisionSkladom183,91 EUR149,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Audio vstupy: 1 ks. CINCH, 4 Kanály - Podpora audia po koncentrickom kábli ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Rozlíšenie obrazových záznamov: HD-TVI : 3.0 Mpx, AHD / HD-CVI / HD-TVI : 4M-N, 1080p, 1080N, 720p, IP : max. 6 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 6 TB SATA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS, TCP/IP |
| Video výstupy: | 4 ks. BNC - AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 1 ks. VGA |
| Audio vstupy: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. CINCH |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie obrazových záznamov: | 3.0 Mpx - 1920 x 1536, Kanál 1 , 4M-N - 1280 x 1440 , 1080p - 1920 x 1080 , 1080N - 960 x 1080 , 720p - 1280 x 720 , 960H - 960 x 576 , D1 - 704 x 576 , max. 6 Mpx - 3072 x 2048 |
| Nastavenie rýchlosti záznamu: | 6 Mpx IP @ 1 ... 25 políčok/s 4M-N @ 1 ... 15 políčok/s 3 Mpx @ 1 ... 15 políčok/s 1080p @ 1 ... 15 políčok/s 1080N @ 1 ... 25 políčok/s 720p @ 1 ... 25 políčok/s 960H @ 1 ... 25 políčok/s D1 @ 1 ... 25 políčok/s k prideleniu pre každý kanál |
| Prevádzkové režimy: | 4 x HD-TVI / AHD / HD-CVI / CVBS / IP + 2 x IP |
| Režim záznamu: | Ručná, detekcia pohybu, harmonogram |
| Podporované pevné disky: | 1 x 6 TB SATA |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Vyhľadávanie a prehranie záznamov: | Vyhľadávanie nahrávok na časovej osi alebo na zozname súborov Prehrávanie: dopredu, zrýchlenie, spomalenie nahrávky. Prehrávanie zároveň max. 4 kamier |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 - 10/100 Base-TX |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 32 ... 6144 kbps |
| Sieťové funkcie: | Program zákazníka a prehliadač IE: live náhľad, prehrávanie a archivovanie nahrávok, čiastočná konfigurácia parametrov zapisovača. |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP alebo 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 554 RTSP, 8000 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Ovládanie PTZ: | Ovládanie zhodné s coax HD-TVI Hikvision |
| Detekcia pohybu: | Rozdelenie obrazovky na zóny : 22 x 18 pól detekcie |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Obsluha myšou: | ![]() |
| Súčasťou sady je IR diaľkové ovládanie: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 210 x 200 x 47 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300226668 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







