- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Mobilné monitorovanie vozidiel
- AHD
- Mobilné kamery
- AHD MOBILE CAMERA ATE-CAM-AHD925HD - 1080p 2.8 mm AUTONE
AHD MOBILE CAMERA ATE-CAM-AHD925HD - 1080p 2.8 mm AUTONE
- Kompletné špecifikácie
AHD MOBILE CAMERA ATE-CAM-AHD925HD - 1080p 2.8 mm AUTONESkladom55,20 EUR44,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/3 " Sony CMOS IMX323 ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p ; Uhol záberu: 91 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD |
| Čidlo: | 1/3 " Sony CMOS IMX323 |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 91 ° (údaje výrobcu) 86 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 58 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - Zásuvka M12, 4-pin, Kód A |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Použitie: | Kamera je určená na montáž mimo vozidiel |
| Napájanie: | 12 V DC / 420 mA - Napájanie kamier napätím 12V DC priamo z rekordéru |
| Spotreba energie: | < 5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 99 x 97 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | AUTONE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





