- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Stožiarové zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AFP-0160/18 18 dB
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AFP-0160/18 18 dB
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AFP-0160/18 18 dBSkladom15,17 EUR12,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zosilňovač je navrhnutý na napájanie z niekoľkých až po niekoľko desiatok zásuviek; Rozsah frekvencie: 76 MHz ... 860 MHz ; Zosilenie : 18 dB ;
| Kanály: | 3 - 69 |
| Rozsah frekvencie: | 76 MHz ... 860 MHz |
| Zosilenie : | 18 dB |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 |
| IMA3 60dB: | 88 dBµV |
| Tienenie zosilňovača: | ![]() |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Kryt: | Plast |
| Pripevnenie: | na stožiar alebo na múr |
| Napájanie: | 12 V / 50 mA po anténnom káble |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





