- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Odberateľské zosilňovače
- ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-100 ALCAD
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-100 ALCAD
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY ZOSILŇOVAČ AI-100 ALCADNie je skladom20,60 EUR16,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 40 MHz ... 318 MHz - VHF, 470 MHz ... 862 MHz - UHF ; Počet vstupov/výstupov: 1 / 1 + 1 (1 x test: -14dB) ;
| Rozsah frekvencie: | 40 MHz ... 318 MHz - VHF , 470 MHz ... 862 MHz - UHF |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 + 1 (1 x test: -14dB) |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 75 Ω |
| Typy konektorov: | "F" |
| Zosilenie : | 14 dB ± 2 dB @ VHF 24 dB ± 2 dB @ UHF |
| Nastavenie zosilenia: | 16 dB |
| Pomer S/N: | 4.5 dB VHF 3 dB UHF |
| IMA3 60dB: | max. 101 dBµV |
| Napájanie: | 230 V |
| Spotreba energie: | 7 VA |
| Výrobca / Značka: | ALCAD |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




