- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Automobilové príslušenstvo
- Zapisovače videa, automobilové kamery
- AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA XB-Z9-BLACK Xblitz
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA XB-Z9-BLACK Xblitz
- Kompletné špecifikácie
AUTOMOBILOVÝ ZAPISOVAČ VIDEA XB-Z9-BLACK XblitzSkladom43,88 EUR35,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 " GalaxyCore GC2023 CMOS ; Uhol záberu: 140 ° ; Displej: 2 " TFT LCD ; Reproduktor; Mikrofón; Pamäť: Externé: zásuvka microSD kariet (karta nie je priložená) ; Max. kapacita pamäťovej karty: 32 GB ; Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: 1920 x 1080 @ 30 políčok/s, 1280 x 720 @ 30 políčok/s ; Hlavné vlastnosti: G-Sensor - senzor nárazu alebo prudkého brzdenia ;
| Čidlo: | 1/2.7 " GalaxyCore GC2023 CMOS |
| Uhol záberu: | 140 ° |
| Displej: | 2 " TFT LCD |
| Reproduktor: | ![]() |
| Mikrofón: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Pamäť: | Externé: zásuvka microSD kariet (karta nie je priložená) |
| Kompresia: | H.264 (formát súborov MOV) |
| Max. kapacita pamäťovej karty: | 32 GB |
| Rozlíšenie nahrávaných videosúborov: | 1920 x 1080 - 1080p @ 30 políčok/s , 1280 x 720 - 720p @ 30 políčok/s |
| Rozlíšenie ukladaných fotografií: | 4032 x 3024 (formát súborov JPG) |
| Parametre nahrávania audia: | 32 kHz, mono, PCM, 512 bps |
| Prevádzkové režimy: | |
| Pamäťové úložisko pre videonahrávky: | ~ 90 MB/min (vo Full HD a 30 fps) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Rozhranie: | AV výstup - 2.5 mm JACK |
| Rozmery: | 66 x 58 x 33 mm |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Výrobca / Značka: | Xblitz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






