- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 12V
- Kapacita akumulátora do 200Ah
- BATÉRIA 12.8V/80AH/LIFEPO4-EP EUROPOWER
BATÉRIA 12.8V/80AH/LIFEPO4-EP EUROPOWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 12.8V/80AH/LIFEPO4-EP EUROPOWERNie je skladom442,01 EUR359,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 80 Ah ; Menovité napätie: 12.8 V ; Typ batérie: Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4; Životnosť akumulátora: > 2000 cyklov @ 80 % Hĺbka vybitia batérií (DoD) ; Konektor: skrutka M8 ;
| Kapacita akumulátora: | 80 Ah |
| Menovité napätie: | 12.8 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 40 A |
| Typ batérie: | Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4 |
| Životnosť akumulátora: | > 2000 cyklov @ 80 % Hĺbka vybitia batérií (DoD) |
| Konektor: | skrutka M8 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Rozmery: | 260 x 167 x 212 mm |
| Výrobca / Značka: | EUROPOWER |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




