- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyBATÉRIA 25.6V/50AH/LIFEPO4-EP EUROPOWER
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA 25.6V/50AH/LIFEPO4-EP EUROPOWERSkladom474,49 EUR385,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita akumulátora: 50 Ah ; Menovité napätie: 25.6 V ; Typ batérie: Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4; Životnosť akumulátora: > 2000 cyklov @ 80 % DoD ; Konektor: skrutka M8 ;
| Kapacita akumulátora: | 50 Ah |
| Menovité napätie: | 25.6 V |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 25 A |
| Typ batérie: | Lítium-železofosfátová batéria LiFePO4 |
| Životnosť akumulátora: | > 2000 cyklov @ 80 % DoD |
| Konektor: | skrutka M8 |
| Hmotnosť: | 12.7 kg |
| Rozmery: | 260 x 167 x 212 mm |
| Výrobca / Značka: | EUROPOWER |
| Záruka: | 5 rokov |




