- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- 1.2V ... 9V
- BATÉRIA LI-ION BAT-ICR18650-26H/AKU 3.7 V SAMSUNG
BATÉRIA LI-ION BAT-ICR18650-26H/AKU 3.7 V SAMSUNG
- Kompletné špecifikácie
BATÉRIA LI-ION BAT-ICR18650-26H/AKU 3.7 V SAMSUNGSkladom8,54 EUR6,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 3.7 V ; Kapacita akumulátora: 2.6 Ah ; Typ batérie: Li-Ion ;
| Menovité napätie: | 3.7 V |
| Kapacita akumulátora: | 2.6 Ah |
| Napätie dobíjania akumulátora: | max. 4.2 V |
| Nabíjací prúd batérie: | 1.3 A - štandardné nabíjanie 2.6 A - rýchle nabíjanie |
| Maximálny výstupný prúd: | 5.2 A |
| Minimálne prípustné napätie akumulátora: | 2.75 V |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Rozmery: | 18650 |
| Ochrana: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| Výrobca / Značka: | SAMSUNG |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





