- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sirény
- Vnútorné signalizátory
- BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-I-WE/RED Hikvision
BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-I-WE/RED Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ INTERIÉROVÁ SIRÉNA AX PRO DS-PS1-I-WE/RED HikvisionSkladom102,70 EUR83,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: HIKVISION AX-PRO ; Hladina intenzity zvuku: 90 dB ... 110 dB ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1600 m ; Farba: Biela / LED indikácia - Červená ; Napájanie: 3 x Batéria 3 V CR123A ; Doba zálohy: ~ 3 roky ; Prevádzková teplota: -10 °C ... 55 °C ;
| Spolupráca: | HIKVISION AX-PRO |
| Hladina intenzity zvuku: | 90 dB ... 110 dB |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50131-1: | II interiér |
| Zhoda s normami: | EN50131-1:2006+A2:2017, EN 50131-4:2019, EN 50131-5-3:2017 |
| Farba: | Biela / LED indikácia - Červená |
| Napájanie: | 3 x Batéria 3 V CR123A |
| Spotreba prúdu: | max. 4 A @ 3 V (poplach) 40 µA (režim Standby) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 88 x 88 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401660 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




