- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Centrály v krytoch
- BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX HOME DS-PA103-32P-WE Hikvision
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX HOME DS-PA103-32P-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÁ POPLACHOVÁ CENTRÁLA AX HOME DS-PA103-32P-WE HikvisionSkladom248,05 EUR201,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: 868 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: max. 2000 m ; Hlavné vlastnosti: Núdzový zdroj energie : Zabudovaný akumulátor napájajúci systém po 12h ; Napájanie: 110 V ... 240 V AC ;
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | max. 32 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 16 ks. |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | max. 4 ks. |
| Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: | 868 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 2000 m |
| Zóny: | 8 |
| Časovače: | ![]() |
| Užívatelia + správcovia: | 12 + 3 + 1 |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Zabudované moduly: | |
| Prístup z počítača PC: | aplikácia iVMS-4200 |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 110 V ... 240 V AC (kábel je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 165 x 165 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302402295 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






