- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Detektory bezdrôtové
- BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR ATLO-SD02-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR ATLO-SD02-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ DYMOVÝ A TEPELNÝ DETEKTOR ATLO-SD02-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartNie je skladom23,35 EUR18,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Tuya Smart ; Detekcia: dym, cigaretový dym, teplo ; Podpora mobilných telefónov: Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android ; Batéria: Nevymeniteľná 3V batéria ; Doba zálohy: ~ 10 roky ; Vybrané vlastnosti: Zvuková signalizácia : 85 dB/m ;
| Spolupráca: | Tuya Smart |
| Detekcia: | dym, cigaretový dym, teplo |
| Poplachová signalizácia: | |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | Možná obsluha cez Wi-Fi sieť s pomocou mobilnej aplikácie pre systémy iOS, Android : Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Batéria: | Nevymeniteľná 3V batéria |
| Doba zálohy: | ~ 10 roky |
| Citlivosť na teplo: | 54 °C ... 70 °C |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.158 kg |
| Rozmery: | Ø 120 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





