- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Home / Garden / Automotive
- Inteligentná domácnosť
- Tuya
- Bezdrôtové zvončeky
- BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU ATLO-DBC2-BLACK-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU ATLO-DBC2-BLACK-TUYA Wi-Fi, Tuya Smart
- Kompletné špecifikácie
BEZDRÔTOVÝ ZVONČEK S KAMEROU ATLO-DBC2-BLACK-TUYA Wi-Fi, Tuya SmartSkladom53,53 EUR43,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Objektív: 2.5 mm ; Uhol záberu: 135 ° ; IR prisvetľovač: 10 m ; Dosah bezdrôtového prenosu: Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi ; Hlavné vlastnosti: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania), Detekcia pohybu - PIR detektor, Obojsmerná komunikácia, Upozorňovanie Video PUSH ;
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS - 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Objektív: | 2.5 mm |
| Uhol záberu: | 135 ° |
| IR prisvetľovač: | 10 m |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | Dosah je obmedzený len prístupom k sieti Wi-Fi |
| Štandard Wi-Fi: | 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n |
| Sieťové rozhranie: | 2.4 GHz Wi-Fi |
| Podpora mobilných telefónov: | Tuya Smart aplikácia zadarmo pre Android Tuya Smart aplikácia zadarmo pre iOS |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 / JPEG |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Montáž: | Povrchové |
| Napájanie: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP44 |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






