- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ PW-C3/IP68 IP68
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ PW-C3/IP68 IP68
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ PW-C3/IP68 IP68Skladom19,88 EUR16,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah detekcie: 50 mm ... 200 mm ; Index of Protection: IP68 ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v modrej farbe + zelený, Regulácia času otvorenia : 0.3 ... 30 s ; Materiál prevedenia: Hliník + Plast ; Farba: Čierny ;
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Dosah detekcie: | 50 mm ... 200 mm |
| Index of Protection: | IP68 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | |
| Materiál prevedenia: | Hliník + Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 115 x 40 x 15 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




