- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Terrestrial and Satellite Television
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- DIGITAL SELECTIVE AMPLIFIER WWK-ALPHA+ TELMOR
DIGITAL SELECTIVE AMPLIFIER WWK-ALPHA+ TELMOR
- Kompletné špecifikácie
DIGITAL SELECTIVE AMPLIFIER WWK-ALPHA+ TELMORSkladom295,46 EUR240,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 87.5 MHz ... 108 MHz - FM, 170 MHz ... 230 MHz - VHF / DAB, 470 MHz ... 862 MHz - UHF, 47 MHz ... 862 MHz - AUX ; Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: 118 dBµV (FM/DAB/VHF/UHF), 112 dBµV (AUX) ; Vybrané vlastnosti: Zhoda s DVB-T, DVB-T2, DAB, DAB+ ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Zosilenie : | |
| Počet vstupov/výstupov: | 6 / 1 + 1 (test, -30dB) |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 V DC : 50 mA / VHF/UHF 1-4 vstup |
| Nastavenie zosilenia: | |
| Korekcia tlmenia kábla: | 0 dB ... 9 dB (DAB/VHF/UHF) |
| Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: | |
| Útlm nevyváženia: | > 10 dB |
| Pomer S/N: | < 7 dB @ FM |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 20 W (max) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| Rozmery: | 200 x 190 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




