- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové komponenty
- Disky SSD SATA
- DISK SSD SSD-S820GS1TB 1 TB 2.5 " DAHUA
DISK SSD SSD-S820GS1TB 1 TB 2.5 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DISK SSD SSD-S820GS1TB 1 TB 2.5 " DAHUASkladom215,96 EUR175,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita: 1 TB ; Rýchlosť ukladania: 450 MB/s ; Rýchlosť čítania: 500 MB/s ; Formát šírky: 2.5 " ;
| Kapacita: | 1 TB |
| Rozhranie: | SATA III 6.0 Gb/s (kompatibilný nadol) |
| Rýchlosť ukladania: | 450 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | 500 MB/s |
| Formát šírky: | 2.5 " |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | 1 500 000 h |
| TBW (celkový počet uložených bajtov): | ≤ 2000 TB |
| Technológia: | |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 100 x 70 x 7 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky (záruka obmedzená parametrom TBW) |
Tovar zaradený v kategóriách





