- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové komponenty
- Disky SSD USB
- DISK SSD USB-S806-32-256GB 256 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA
DISK SSD USB-S806-32-256GB 256 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
DISK SSD USB-S806-32-256GB 256 GB USB 3.2 Gen 2 DAHUASkladom30,42 EUR24,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kapacita: 256 GB ; Rozhranie: USB 3.2 Gen 2 - USB-A ; Rýchlosť ukladania: max. 460 MB/s ; Rýchlosť čítania: max. 520 MB/s ;
| Kapacita: | 256 GB |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2 - USB-A |
| Rýchlosť ukladania: | max. 460 MB/s |
| Rýchlosť čítania: | max. 520 MB/s |
| Technológia: | |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 69 x 20 x 7.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




