- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- CCTV zásuvky
- DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-8B/R
DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-8B/R
- Kompletné špecifikácie
DISTRIBUČNÁ ZÁSUVKA G-8B/RSkladom13,04 EUR10,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet video výstupov: 8 ks. Zásuvka BNC ; Galvanická izolácia hmoty;
| Počet video výstupov: | 8 ks. Zásuvka BNC |
| Počet video vstupov: | 8 ks. Zásuvka BNC |
| Galvanická izolácia hmoty: | ![]() |
| Zostava: | A19-FRAME / A10-FRAME - Rack 19" / Rack 10" |
| Kryt: | Doska PCB |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 216 x 40 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






