- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Analógové domáce telefóny
- DOMÁCI TELEFÓN OR-DOM-BA-932/W Vibell
DOMÁCI TELEFÓN OR-DOM-BA-932/W Vibell
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI TELEFÓN OR-DOM-BA-932/W VibellSkladom127,83 EUR103,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet tlačidiel (obyvateľ domu): 1 ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie tlačidiel klávesnice ; Komunikácia: káblom (duplex) ; Hlavné vlastnosti: Tlačidlo otvárania druhej bránky/brány Nastavenie hlasitosti ; Napájanie: 15 V DC ;
| DOMÁCA STANICA: | |
| Počet tlačidiel (obyvateľ domu): | 1 |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Farba: | Čierny |
| Montáž: | Povrchové |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP65 |
| Spotreba prúdu: | ≤ 30 mA (režim Standby) ≤ 70 mA (práca) |
| Prevádzková teplota: | - 40 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.262 kg |
| Rozmery: | 48 x 133 x 19 mm |
| DOMÁCA STANICA: | |
| Komunikácia: | káblom (duplex) |
| Dĺžka káblu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 15 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | - 10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.218 kg |
| Rozmery: | 84 x 197 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Vibell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





