- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny Vidos Duo
- DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1001 VIDOS
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1001 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN S1001 VIDOSSkladom142,22 EUR115,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.7 ", 600 TVL ; Uhol záberu: 105 ° ; LED osvetlenie; Počet podporovaných predplatných: 1 ;
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Čidlo: | 1/2.7 ", 600 TVL |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Video výstup: | compatible with the VIDOS DUO digital video doorphone system |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W (práca) ≤ 0.3 W (režim Standby) |
| Kryt: | Hliník, Vodotesné |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 160 x 60 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






