- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK OR-DP-VD-147/W ORNO
DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK OR-DP-VD-147/W ORNO
- Kompletné špecifikácie
DRÔTOVÝ DVERNÝ ZVONČEK OR-DP-VD-147/W ORNOSkladom14,18 EUR11,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Režim signalizácie: Zvuková signalizácia ; Množstvo vyzváňacích tónov: 1 - Dve rôzne vyzváňania ; Napájanie: 230 V AC ;
| Režim signalizácie: | Zvuková signalizácia |
| Množstvo vyzváňacích tónov: | 1 - Dve rôzne vyzváňania |
| Nastavenie hlasitosti: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC / 50 Hz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 125 x 65 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





