- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-42
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-42
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR AX-FLEXI-42Skladom7,45 EUR6,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkostný rozsah obrazovky: 13 " ... 42 " ; Nosnosť: 25 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 56 ... 230 mm od steny ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA 75, 100, 200 x 100, 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 13 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 25 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 56 ... 230 mm od steny |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | -5 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | Regulovaný na dvoch kĺboch v rozsahu -90 ° ... 90 ° každý |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| Rozmery: | 220 x 220 x (56 ... 230) mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





