- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 80 kg
- DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BS-106S
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BS-106S
- Kompletné špecifikácie
DRŽIAK NA TELEVÍZOR ALEBO MONITOR BS-106SSkladom10,37 EUR8,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Jednoduchá montáž; Veľkostný rozsah obrazovky: 23 " ... 42 " ; Nosnosť: 45 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 19 mm od steny ;
| Štandardné pripevnenie: | VESA : 75, 100, 200, 400 x 200 |
| Veľkostný rozsah obrazovky: | 23 " ... 42 " |
| Nosnosť: | 45 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 19 mm od steny |
| Farba: | Čierny |
| Zvislé naklonenie: | ![]() |
| Vodorovné otáčanie: | ![]() |
| Rotácia v rovine obrazovky: | ![]() |
| Rozmery: | 455 x 260 x 19 mm |
| Hmotnosť: | 1.45 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





