- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Senzory PIR + MW
- Káblové duálne senzory (PIR + MW)
- DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR ISC-BDL2-WP12GE BOSCH
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR ISC-BDL2-WP12GE BOSCH
- Kompletné špecifikácie
DUÁLNA SONDA MIKROVLNNÁ + PIR ISC-BDL2-WP12GE BOSCHSkladom65,79 EUR53,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) ; Dosah: 12 x 12 m ; Uhol detekcie: 94 ° ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 45 kg ; Vybrané vlastnosti: Trojohnisová optika "TriFocus" ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívny infračervený (PIR) a mikrovlnný (MW) |
| Dosah: | 12 x 12 m |
| Uhol detekcie: | 94 ° |
| Regulácia citlivosti: | Potenciometer - Mikrovlny (MW) |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 45 kg |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 25 V DC / 0.1 A |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 9 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 9 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 ... 55 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Trojohnisová optika "TriFocus" |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN 50131-2-4 Grade 2 |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 60 x 105 x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







