- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI extendéry
- EXTENDER HDMI+USB-EX-120-4K-PRO
EXTENDER HDMI+USB-EX-120-4K-PRO
- Kompletné špecifikácie
EXTENDER HDMI+USB-EX-120-4K-PROSkladom247,23 EUR201,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie umožňuje prenos signálu s vysokým rozlíšením do televízneho prijímača vybaveného konektorom HDMI cez počítačovú krútenú dvojlinku kat. 5 / 5E / 6; Extendér umožňuje tiež predĺženie portu USB 2.0, napr. za účelom ovládania zapisovača pomocou myšky; Maximálna prenosová vzdialenosť: 80 m - UTP kat. 5, 100 m - UTP kat. 5e, 120 m - UTP kat. 6 @ 4K, 200 m - Spojenie bod-bod ; Podporovaný štandard HDMI: 2.0 ; HDCP: 1.4 / 2.2 ; Vybrané vlastnosti: Podpora funkcie KVM, Práca v konfigurácii Bod-Bod a Bod-Viacbod ;
| Podporované rozlíšenie HDMI: | max. 4096 x 2160 px 4K DCI @ 60 Hz / 3840 x 2160 px 4K UHD @ 60 Hz |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | |
| Podporované audio formáty: | Podpora LPCM 2.0 |
| Podporovaný štandard HDMI: | 2.0 |
| HDCP: | 1.4 / 2.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | 110 x 90 x 26 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





