- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s grafickým displejom
- GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSG2-W SATEL
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSG2-W SATEL
- Kompletné špecifikácie
GRAFICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-TSG2-W SATELSkladom325,16 EUR264,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; MAKRO funkcia aktivuje sekvencie činností jediným klávesom; Spolupráca: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 140 mA |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 120 x 92 x 14 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




