- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 10"
- HERMETICKÁ ZÁVESNÁ SKRINKA RACK R10-6U/230/H
HERMETICKÁ ZÁVESNÁ SKRINKA RACK R10-6U/230/H
- Kompletné špecifikácie
HERMETICKÁ ZÁVESNÁ SKRINKA RACK R10-6U/230/HSkladom157,72 EUR128,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná šírka: 10 " ; Vnútorná výška: 6 U ; Vonkajšia šírka: 335 mm ; Vonkajšia výška: 420 mm ; Vonkajšia hĺbka: 235 mm ; Vybrané vlastnosti: Index of Protection - IP65, Trieda mechanickej odolnosti - IK10 ; Hmotnosť: 6.4 kg ;
| Vnútorná šírka: | 10 " |
| Vnútorná výška: | 6 U |
| Hĺbka vnútra: | 170 mm |
| Vonkajšia šírka: | 335 mm |
| Vonkajšia výška: | 420 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 235 mm |
| Otvory pre ventilátory: | ![]() |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Odnímateľný zadný panel: | ![]() |
| Dvierka: | Pravé dvere s tesniacou gumou |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 6.4 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





