- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Kamery s termovíziou
- HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP DS-2TD1228T-2/QA(B) HeatPro 2.1 mm - 720p, 2.2 mm - 4 Mpx Hikvision
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP DS-2TD1228T-2/QA(B) HeatPro 2.1 mm - 720p, 2.2 mm - 4 Mpx Hikvision
- Kompletné špecifikácie
HYBRIDNÁ KAMERA S TERMOVÍZIOU IP DS-2TD1228T-2/QA(B) HeatPro 2.1 mm - 720p, 2.2 mm - 4 Mpx HikvisionSkladom1 497,46 EUR1 217,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: Nechladený mikrobolometer VOx ; Veľkosť matrice: 256 x 192 px ; Uhol záberu: 90 ° ; Rozlíšenie: 1280 x 720, ; Rozsah merania teploty: -20 °C ... 550 °C ; Presnosť merania teploty: ± 2 °C ; Čidlo: 1/2.7 " ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Uhol záberu: 117.8 ° ; Rozlíšenie: 2688 x 1520 - 4 Mpx ; Rozhranie RS-485; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia, Zabudovaný reproduktor ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Čidlo: | Nechladený mikrobolometer VOx |
| Veľkosť matrice: | 256 x 192 px |
| Rozostup obrazových bodov: | 12 µm |
| Tepelná citlivosť (NETD): | ≤ 40 mK @ F1.0 |
| Spektrálny rozsah: | 8 µm ... 14 µm |
| Palety odtieňov: | ![]() |
| Objektív: | 2.1 mm |
| Uhol záberu: | 90 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | 2x, 4x |
| Rozlíšenie: | 1280 x 720 - 720p , 704 x 576 640 x 512 320 x 240 |
| Meranie teploty: | max. 21 polôh |
| Rozsah merania teploty: | -20 °C ... 550 °C |
| Presnosť merania teploty: | ± 2 °C |
VIDEO KAMERA:
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Objektív: | 2.2 mm |
| Uhol záberu: | 117.8 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 15 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Rozlíšenie: | 2688 x 1520 - 4 Mpx 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
Všeobecné informácie:
| Štandard: | IP |
| Video výstup: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Audio: | , |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | VIDEO KAMERA : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ KAMERA S TERMOVÍZIOU : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/201/ VIDEO KAMERA : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ KAMERA S TERMOVÍZIOU : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/202/ |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Ochrany: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Dome - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| Rozmery: | Ø 138.3 x 123.1 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, litovčina, lotyština, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305402377 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






