- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Satel BE WAVE
- INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ASW-200-E-W BE WAVE 2300 W SATEL
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ASW-200-E-W BE WAVE 2300 W SATEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÁ ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA ASW-200-E-W BE WAVE 2300 W SATELSkladom79,00 EUR64,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 230 V AC, 50 / 60 Hz ; Maximálne celkové zaťaženie: 2300 W ; Počet zásuviek: 1 ks. ; Typ zásuvky: CEE 7/5 ( EURO ) ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ; Frekvenčné pásmo: 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): < 1000 m ; Vybrané vlastnosti: Diaľková aktualizácia software, Konfigurácia na diaľku, Obojsmerná šifrovaná rádiová komunikácia - AES, ;
| Menovité napätie: | 230 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 2300 W |
| Celkový maximálny prúd: | 10 A |
| Spotreba energie: | 0.73 W (režim Standby) max. 1.37 W |
| Počet zásuviek: | 1 ks. |
| Typ zásuvky: | CEE 7/5 ( EURO ) |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Frekvenčné pásmo: | 868.0 MHz ... 868.6 MHz ( ABAX2 ) |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | < 1000 m |
| Podpora mobilných telefónov: | Spolupráca s ovládačmi radu Smart-Hub : |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | Ø 45 x 67 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





