- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- S reflektorom
- IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-AI50P18-15 - 5 Mpx 5.35 ... 96.3 mm
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-AI50P18-15 - 5 Mpx 5.35 ... 96.3 mm
- Kompletné špecifikácie
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ OMEGA-AI50P18-15 - 5 Mpx 5.35 ... 96.3 mmSkladom373,62 EUR303,76 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2592 x 1944, 2560 x 1440 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 59 ° ... 3.6 ° ; Optický zoom: x 18 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 120 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 1 °/s ... 60 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2560 x 1440 - 4 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 5.35 ... 96.3 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 18 |
| Automatický reflektor IR: | Adaptačné prispôsobovanie výkonu IR žiarivky zoomu objektívu a jasu vonkajšieho osvetlenia |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 120 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 50 dB (AGC vypnuté) |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 1 °/s ... 60 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 93 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 255 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Port ONVIF: | 8999 |
| RTSP URL: | rtsp://ip_address/1/h264major - Hlavný prúd rtsp://ip_address/1/h264minor - Pomocný prúd |
| Nastavenie trasy: | 3 |
| Menu OSD: | preset 95 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 33 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.34 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 340 x 275 x 188 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | OMEGA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






