- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Zapisovače
- 4 kanálové
- IP ZAPISOVAČ + PEVNÝ DISK NVR4104HS-P-4KS3-1×960G/SSD 4 KANÁLY, 4 PoE DAHUA
IP ZAPISOVAČ + PEVNÝ DISK NVR4104HS-P-4KS3-1×960G/SSD 4 KANÁLY, 4 PoE DAHUA
- Kompletné špecifikácie
IP ZAPISOVAČ + PEVNÝ DISK NVR4104HS-P-4KS3-1×960G/SSD 4 KANÁLY, 4 PoE DAHUASkladom500,53 EUR406,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rad: SSD - NVR ; Podporované rozlíšenia: max. 12 Mpx ; Podporované pevné disky: 1 x 960 GB SSD (nainštalovaný z výroby) ; Video výstupy: 1 ks. HDMI 4K, 1 ks. VGA ; Vstupy/výstupy audio: 1 / 1 ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ / Smart H.264+ ;
| Štandard: | IP |
| Rad: | SSD - NVR |
| Počet podporovaných kanálov: | 4 |
| Podporované rozlíšenia: | max. 12 Mpx |
| AI implementovaná NVR: | |
| AI implementovaná IPC: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Pozrite sa na video, ako nakonfigurovať P2P v zapisovačoch Dahua a ako spustiť mobilnú aplikáciu |
| Prístup z počítača PC: | Porty 80, 37777 |
| Podporované pevné disky: | 1 x 960 GB SSD (nainštalovaný z výroby) |
| Video výstupy: | 1 ks. HDMI 4K , 1 ks. VGA |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 80 Mbps (Prichádzajúce) |
| Vstupy/výstupy audio: | 1 / 1 |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 |
| Externé pamäťové zariadenie na zálohu dát: | Archivácia na USB disk (pendrive, externý disk) |
| Sieťové rozhranie: | 1 x RJ-45 10/100 Base-TX |
| ONVIF: | 22.12 |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| USB: | 2 ks. USB 2.0 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Switch POE: | Zabudovaný 4 portový switch PoE, 25.5 W / Kanál - PoE (802.3af/at) |
| Maximálne celkové zaťaženie switcha: | 36 W |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 11 W (s SSD) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.95 kg |
| Rozmery: | 260 x 233 x 48 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





