- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Optické vlákna
- Moduly SFP
- JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP MINI GBIC MGBIC-LH-F
- Kompletné špecifikácie
JEDNOVIDOVÝ MODUL SFP MINI GBIC MGBIC-LH-FSkladom29,25 EUR23,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh vlákna: 9 / 125 µm Jednovidový svetlovod ; Maximálna prenosová vzdialenosť: 20 km ; Prenos: max. 1.25 Gb/s ;
| Prenosové protokoly: | 1000Base-LX Ethernet |
| Druh vlákna: | 9 / 125 µm Jednovidový svetlovod |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | 20 km |
| Prenos: | max. 1.25 Gb/s |
| Počet použitých vlákien: | 2 |
| Optické konektory: | 2x LC / PC |
| Svetelný zdroj / optická vlnová dĺžka: | Laser FP / 1310 nm |
| Napájanie: | 3.3 V |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




