- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE72DF3T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light ColorVu - 1080p Hikvision
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE72DF3T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light ColorVu - 1080p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS DS-2CE72DF3T-LFS(2.8MM) Smart Hybrid Light ColorVu - 1080p HikvisionSkladom123,14 EUR100,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 40 m ; Uhol záberu: 105 ° ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p @ AHD / HD-CVI / HD-TVI, 25 políčok/s 960 x 576 - 960H @ CVBS |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 580 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 6.9 W |
| Kryt: | Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda mechanickej ochrany: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327800923 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







