- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Ostatné kamery
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H24M-36 - 1080p 4 mm
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H24M-36 - 1080p 4 mm
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H24M-36 - 1080p 4 mmSkladom53,18 EUR43,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Sony CMOS - STARVIS Back-illuminated ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p, AHD / HD-CVI / HD-TVI, 960 x 576 - 960H ; Uhol záberu: 72 ° ; Min. osvetlenie: 0.001 Lux ; Napájanie: 12 V DC / 120 mA ;
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Čidlo: | 1/2.8 " Sony CMOS - STARVIS Back-illuminated |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | |
| Min. osvetlenie: | 0.001 Lux |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω - AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Audio: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | ![]() |
| Kryt: | Mini, Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Použitie: | Kamera je určená na prácu vo vnútri miestností, s ohľadom na možnosť kondenzácie vodnej pary. |
| Napájanie: | 12 V DC / 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 30 x 30 x 29 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, japončina, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







