- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Kamery s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, dome, až 1080p
- KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1200TQ-A-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1200TQ-A-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HDW1200TQ-A-0280B-S6 - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom75,97 EUR61,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1920 x 1080, ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 40 m ; Uhol záberu: 102 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Podpora audia po koncentrickom kábli ; Napájanie: 12 V DC ;
| Štandard: | HD-CVI, HD-TVI, AHD, CVBS |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 40 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 102 ° |
| Video výstup: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Napájanie: | 12 V DC / 270 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3.2 W |
| Kryt: | Dome Kov + Plast |
| Index of Protection: | IP67 |
| Farba: | Biela |
| Mechanical protection class: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 110 x 101 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






